ubytování na úpatí Černé Hory
Vladislav Dyntera
543 44 Černý Důl 71
Česká republika

tel.: +420 604 799 505
tel.: +420 604 586 951

pohodlná lůžka domácí kuchyně restaurace parkování u objektu bazén a sauna sprcha WC elektřina 220V telefon TV, satelit pes možný lesy v okolí ohniště, udírna turistika vlek u penziónu

Okolí penzionu

V letním období je tato krásná oblast Krkonoš hojně vyhledávána pro svůj klid a nedotčenou přírodu, s možností pěší turistiky a nyní velice atraktivní jízdu na horských kolech.

Milovníci vodních sportů si přijdou na své na nedalekém přírodním koupališti – Čistá a Rudník (4km). Tento zalesněný kraj je také často vyhledáván pro sběr hub a borůvek, které se tu hojně vyskytují. Pro milovníky koní je v těsné blízkosti penzionu možnost vyjížděk na koních (100 m).

V krátkosti jen několik tipů na výlety do blízkého okolí:

Černá Hora (1299 m n. m.) - vzdálená cca 4 km, dostupná nejmodernější lanovkou v ČR z Jánských Lázní (významné lázeňské město s kolonádou, množství lyž.vleků)

Pec pod Sněžkou - zimní středisko s mnoha vleky, letní bobovou dráhou a lanovkou na nejvyšší českou horu Sněžku (1602 m n. m.)

Špindlerův Mlýn - zimní centrum s mnoha vleky, aquaparkem, casinem a množstvím zábavních podniků a též letní i zimní bobovou dráhou

dále Liberec (s největším aquaparkem Babylon, ZOO a botanickou zahradou), Vrchlabí (s možností bruslení, návštěvy kina, musea, zámku nebo nákupního centra), tip pro milovníky zvířat - Dvůr Králové nad Labem (se svou v Čechách největší zoologickou zahradou a s neodmyslitelnou safari), vojenská pevnost Stachelberg, zámek v Kuksu atd.